KONST / Litografier / Serigrafi 16182084
nr 1618 2084
Serigrafi
Equipo Cronica, (Spanien 1965-1981). Komposition. Signerad, daterad - 68, numrerad, 9/100. Silkscreen, bildmått: 55x38 cm, yttermått inklusive ram: 71x53 cm
Utrop:
6.000 kr
Såld:
4.400 kr
måndag 6 maj 2024
kl 19:47:34
4.000 kr
4.200 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor